Firma Agro Active poszukuje na terenie całego kraju osoby na poniższe stanowiska.
Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie CV na adres sekretariat@activeagro.pl
lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 665 599 231.

Oferty pracy

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa klientów
  • nawiązywanie kontaktów handlowych i rozwój sprzedaży
  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych kontaktów z klientami
  • organizacja szkoleń
  • doradztwo agrotechniczne
  • monitorowanie działań konkurencji

Wymagania

  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem.
  • zdolności negocjacyjne i organizacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • kreatywność i dyspozycyjność
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy. Kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • długoletnią współpracę
  • profesjonalne szkolenia